Komentáře typu : Hlásneš? a Navštiv prosím můj blog si pište jinam. Taky se neúčastníme ŽÁDNÝCH soutěží. Ještě pro ty tupější. Žádné reklamy! A pro jistotu ještě jednou. NECHCEME TU REKLAMY!

Stěžuju si! :D

3. listopadu 2012 v 7:15 | Kája |  Články o ničem
Ahoj, jsem tady. Je škoda, že to tady fakt brutálně upadá, ale já nějak nemám chuť tu psát, když nepíše nikdo jiný. A když se nám to tak nějak rozpadá. Od června plánujeme společnou čajku. Ještě jsme se nesešli. Já, Ritchie a Traktůůrek bychom se možná sešli, jenže chceme i s Mrs.Gis, která se na nás zřejmě vymuhehala.Jinak Traktůůrek je opět a zase nemocná. Tradičně proležela olympiádu z českého jazyka. Jestli ji chce někdy napsat, budou ji to muset přinést domů, nebo nemocnou Terku dopravit do školy. Což by mohlo být fajn, protože by nakazila ostatní. Mne samozřejmě ne, jelikož papám vitamín C a nějaké tablety na posilnění imunity. Takových je na škole málo, takže bychom dostali chřipkové prázdniny a bylo by! Haha. Ale to se nestane. Nestalo se to ani v prváku, kdy nás chodila do školy snad jen polovina. Za celou školu to však bylo málo lidí, takže my zdraví jsme museli každý den šlapat do školy, zatímco moje líná sestra dostala dva dny volna!

Ještě jsem si chtěla stěžovat, jak se Traktůůrek baví s holkama a spol. To mi samozřejmě nevadí, jen že už s ní tolik nejsem a hlavně! Já se v těch ostatních holkách nějak nevyznám. Mluví způsobem povídy povídy povídy chichichi povídy chichichi chacháááá, člověk pak vůbec neví, co to jako říkají a už vůbec nechápe, čemu se smějou. Tak se nedivte, že si radši povídám s klukama, kteří sice probírají blbosti, ale aspoň se v tom vyznám....

No... Chtěla jsem napsat na TT. Nějak se mi ten článek rozrostl o jiné kecy, tak udělám články dva. A bude!

Kája
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama