Komentáře typu : Hlásneš? a Navštiv prosím můj blog si pište jinam. Taky se neúčastníme ŽÁDNÝCH soutěží. Ještě pro ty tupější. Žádné reklamy! A pro jistotu ještě jednou. NECHCEME TU REKLAMY!

Září 2012

Přichází podzim

22. září 2012 v 16:48 | Kája
Cvokouši, tak jsem si zvykla psát na tento blog články pravidelně každou sobotu. To si udržím a možná budu psát i jindy, kdo ví. To neví nikdo. Já se totiž nemůžu k ničemu dokopat! Už hodinu si říkám, že budu cvičit na housle, ale absolutně se mi nechce. Mám cvičit Romantické kusy, druhou část a ta je příšerně těžká. K tomu hnusná etida.. tak se nedivte. Měla bych si mimo jiné přečíst i půjdem spolu do Betléma, abych v příštím orchestru nebyla úplně mimo.. Vrr. Mi se tak nic nechce!

To báb ale rybu!

15. září 2012 v 19:38 | Kája |  Články o ničem
Jelikož jsem celá absolutně cvoklá, musí být cvoklé vše, co se mě nějakým způsobem týká, takže i ta rýma, kterou mám. Vlastním! A jestli chcete, tak vám ji prodám. Nebo klidně i dám zadara, je mi to celkem fuk. Co je na ni tak cvoklého? No... Začala už ve středu, ale ještě další tři dny se chovala tak nenápadně, jakoby promýšlela, jestli mě přepadne nebo ne. Dnes se rozhodla. Mám pěknou rybečku, fakt. Mamka proto vařila rybí polívku. Jenže se spletla a uvařila ji z ryb, které byly v mrazáku, ne rybu z mého nosu...

Chce to další prázdniny

8. září 2012 v 9:10 | Kája |  Články o ničem
Uch, nevím jak vy, ale já jsem po tom týdnu školy tak vyčerpaná, že bych vůbec nebyla proti, kdyby nastaly další prázdniny. Krutě mě bolí každý sval na mém těle, obzvláště svaly na zádech. Asi jsem si odvykla na nošení batohu či co. Celý týden jsem byla příšerně unavená, hlavně včera. Měla jsem co dělat, abych neusla u Vyprávěj. Fakt. Možná tomu usínání prospělo i to, že byl díl celkem nudný. Doufám, že další budou lepší.

A je tu září...

1. září 2012 v 12:49 | Kája |  Články o ničem
Ač velice neradi, stále jdeme dál a dál. Do července jsme vstupovali celí veselí, do září se nám moc nechce. Přitom by to mohl být celkem fajn měsíc. Většinou bývá ještě krásné počasí, stromy se žlutí a červení, není takové horko a a a vůbec. Jenže nám ten měsíc pěkně zhnusili tím, že začíná škola. Hm..