Komentáře typu : Hlásneš? a Navštiv prosím můj blog si pište jinam. Taky se neúčastníme ŽÁDNÝCH soutěží. Ještě pro ty tupější. Žádné reklamy! A pro jistotu ještě jednou. NECHCEME TU REKLAMY!

Červenec 2012

Téměř nahé tělo aneb RiTchieho reakce na kontroverzní přijetí Lotty do Autorkého Klubu [18+ HARDCORE]

31. července 2012 v 22:36 | RiTchie
Dnes jsem se dozvěděl o akci na blogu "Kozy na titulku", kterým se inteligentní a kvalitní blogeři snaží upozornit na neprávoplatnost přijetí Lotty do Autorského Klubu. Moje reakce je jasná. Vystavím veřejně nahé tělo, překryté pásem. Také lze spatřit obnažený krk.

UPOZORŇUJI, ŽE ČLÁNEK OBSAHUJE NECENZUROVANOU NAHOTU, JE TAKÉ PROTO OZNAČEN JAKO NEVHODNÝ PRO OSOBY MLADŠÍ 18 LET


Dobrý den, kozy ven

31. července 2012 v 9:47 | Kája |  Články o ničem
Přidávám se k akci ,,Kozy na titulku", kterou jsme tak nějak dali dohromady na protest proti Lotty. Abych byla přesná, vlastně to není přímo proti ní, jako proti její osobě. Spíš proto, že ji přijali do AK, přestože její blog porušuje podmínky pro vstup. My ostatní se cítíme strašně zahambeni. Máme přece mnohem kvalitnější blogy!

Fotomatika 53: 20, 21, 23

30. července 2012 v 9:50 | Kája |  Fotomatika 53
A jsem tu zase já za účelem doplnit chybějící čísla. Uch. Nevím, jestli týdny někdy doženu, ale snad jo. A třeba někdy dokopu ty dva, aby poctivě fotili... ikdyž pochybuju. Věta o těch dvou mi přijde už jako fráze.

Fotky traktoru a fajnych hebel

27. července 2012 v 19:29 | Kája |  Posedlosti
A čemu se nepodělit o sbírku hebel. Je to fajne a aspoň tu něco bude. Ale jak psala Aune, blog povstane. Tež že pomalu povstava. Jen tu dohnat ty další dva... :D

Fotomatika 53: 30

22. července 2012 v 21:30 | Kája |  Fotomatika 53
Ho ho hou, došlo na moji fotomatiku! :) Jste rádi? Ano, já vím, že jste. Dnes došlo na číslo třicet. (na doplňování chybějících čísel pracuju, nebojte) Tak se pojďte podívat, co jsem udělala jo?

Fotomatika 53: 15,16,17,19

10. července 2012 v 12:00 | Kája |  Fotomatika 53
Rozhodla jsem se doplňovat čísla, které měli zveřejnit ostatní cvoci. Mám teď plno času, tak co.

Jak nepéct buchtu

4. července 2012 v 21:53 | Kája |  Udělej si sám
Dnes si budeme povídat o tom, jak se nepeče buchta. Ano, čtete dobře, NEpeče. Receptna dobrou buchtu si totiž umí najít snad každý. Možná i pracovat podle receptu. Já jsem tady od toho,abych vám prozradila, na co si dát pozor.

Jak vznikla civilizace? -> konečně pravdivý příběh !!!

2. července 2012 v 11:37 | Kája |  Odborně
Kolem vziku civilizace se vede spousta debat. Dosud nebylo jasné, jak to bylo doopravdy. Dokud jsme nepřišli MY, abychom toto podivné tajemství odhalili.

Na počátku civilizace byla kola. Stará jízdní kola, která jen tak někde stála. Protože to vypadalo strašně divně, vzniknul u kol plot. Teď se kola měla o co opřít. No jo, ale co to je za místo, kde jsou jinak samé lesy, louky a řeka, a jen tak najednou plot, o který se opárají kola?

Proto naproti vznikla nádražní budova. Byla tam celkem k ničemu a docela rycle chátrala, proto se ji muselo co nejrychleji vymyslet uplatnění. Kolem budovy začaly vést koleje. Díky tomu víme, že linka S6 je nejstarší vlaková linka na celém světě. Díky této trati vznikly další a další stanice. Protože, posuďte sami, koleje s jednou stanicí vypadají opravdu divně.

Aby nebyly koleje k ničemu, začal po nich jezdit starý červený motorový vlak - a ten tam jezdí dodnes. Díky skvělému vlakovému dojezdu se k místu nastěhovali lidé. Tak vznikla Baška. Zde se tedy dovídáme, že Baška je nestarší obec na celém světě.

Zbytek světa vzniknul jednoduše. Nejdřív dovznikly obce kolem linky S6, v podstatě ze stejného důvodu, jako Baška. Jezdil tam vlak! Jedna vlaková trať byla málo a tak postupně stavěli další. Linku S7 atd. To umožnilo vznik dalších obcí. Postupně se vlaková civilizace rozprostřela po celém světě.

Díky tomu je svět takový, jaký je.

Nesmíte zapomenout, že ta kola na místo postavil Jára Cimrman. Kdo jiný. Pak to chtěl zatelefonovat Chucku Norrisovi, ale ten ještě neměl vymýšlený telefon.

Důležité závěry z této teorie: Existujeme díky kolům. Baška je nejstarší obec. Linka S6 (Ostrava hl.n. - Frenštát p.R.) je nejstarší vlaková linka.

Důkazy této teorie: Kola jsou strašně stará. Je jasné, že tam musí být od počuntku. Stejně tak vlaky na lince s6. Jsou staré, drncají (protože vlak se dá spočítat pomocí vzorce a na druhou a to je přece čtverec!) Nádražní budova v Bašce je tak trochu v rozkladu - to je ještě z dob, kdy chátrala bez používání. Nebyly ještě peníze na to, ji opravdit. Peníze se totiž využily k výstavbám novějších nádraží. (mezi takové patří třeba Opava západ. )

Kája