Komentáře typu : Hlásneš? a Navštiv prosím můj blog si pište jinam. Taky se neúčastníme ŽÁDNÝCH soutěží. Ještě pro ty tupější. Žádné reklamy! A pro jistotu ještě jednou. NECHCEME TU REKLAMY!

Čajka, papoušci, hudební koutek atd.

23. října 2011 v 9:30 | Kája |  Stalo se
Dnes to jsou již dva týdny ode dne, kdy šli všichni Šílení a vychlamaní cvoci do Dobré čajovny ve Frýdku-Místku. Koukám, že o tom ještě nikdo nenapsal. Nikomu ten námět neberu, ale raději něco málo napíšu, kdyby se už k tomu nikdo jiný neodhodlal.


Bylo devátého října a my jsme plánovali Zoo(ne)logickou zahradu. Na jaře se tam narodilo slůňátko a my ho chceme vidět dříve, než úplně vyroste. Ten den byla bohužel strašná zima, nešla jsem ani na cvičák. O ZOO jsme si pořád mysleli, že tam ještě půjdeme, ale pak začalo pršet a všechny naděje na krásný výlet byly rázem pryč. Vymysleli jsme si však náhradní program-již zmiňovanou čajku.

Mrs.Gis byla o půl druhé na nádraží, tak jsme tam pro ni s Traktůůrkem šly. Následně jsme se vydaly směrem k čajovně, ačkoliv ji otevírali až ve dvě. Cestou jsme se musely zbavit nějakého úchyla, který nám nechtěl dát pokoj. Musely jsme jít rychle a pak nenápadně odbočit. Když jsme odbočily, napsala Traktůůrek RiTchiemu, aby přišel do čajky. S tím psaním to pak bylo složitější, ale dejme tomu, že to bylo všechno..

Když jsme došly k čajovně, byla ještě hora času. Tak jsme šly s holkama na bludiště za čajovnou. V cíli jsme se radovaly, vyfotily a pak jsme stepovaly před čajkou. Traktůůrek řekla, že je to trapné a ať radši jdeme s ní do Kauflandu, aby si koupila Spark. Hádejte, kdo seděl v Kauflandu na lavičce. Zase ten chlápek! A pokřikoval na nás něco. Uch. Pak už byla čajka otevřená, tak jsme šly dovnitř. Pozdravily jsme, vysvlékly si bundy, vyzuly se a obsadily naše oblíbené místo v koutku.

Přinesli nám čaj a z repráku se začala ozývat taková tajemná hudba. Zhasly jsme, aby měla lepší účinek. A pak nám Traktůůrek povídala své zkušenosti se Satanem. Byl to docela zvláštní pocit, v té tmě atd. Pak jsme si všimly stínu na stěně. ,,Satan přichází!" A najednou přišel RiTchie... :D
A pak už to bylo cvoklé. Skončilo to tak, že Mrs.Gis ujel vlak, přitom vůbec nechápeme jak. Asi šla pomalu, protože od doby, co zmizela v podchodě, do doby odjetí vlaku uběhlo fakt moc vody. Mysleli jsme, že jak ty vlaky odjedou, tak tam nikoho neuvidíme a ejhle, ona tam stojí Mrs.Gis...

Pak vám musím říct o včerejšku.

Nebyla s náma Mrs.Gis.

Ale byl s náma mladý Traktůůreček. Terčin bráška.

Šli jsme na výstavu exotického ptactva.

My jakožto studenti jsme platili patnáct korun. Za patnáct korun jsme viděli tooolik papoušků a kanárků a dalších barevných ptáčků. V jedné místnosti byla hora právě těch ptáčků, kanárků, ale také andulek a korel. (Mimochodem korelu jsme jednu dobu plánovali a měla se jmenovat Ríša, aby bylo pěkné, až to bude vyslovovat) Ve druhé místnosti byli větší papoušci, kteří byli naprosto úžasní. Škoda že tam nebyli ještě větší papagájové, třeba arové a tak, ale na ty tam asi není dost místa. I tak to bylo krásné. Papoušci se strašně rozčilovali. Asi je nabaví, když se musí pět dní v kuse ukazovat lidem... Měli by si vzpomenout na zvířátka v ZOO.

Pak jsme seděli na kašně a povídali si. Vyrušila nás z toho parta babiček a dědečků, kteří se tam šli fotit. Došli jsme až k Traktůůrkovi domů a jejího bratra jsme tam vyměnili za jejího psa. Hodinu jsme s ním lítali po venku. Pak nám byla zima, tak jsme šli zase k Traktůůrkovi, ale teď už na delší dobu. Hráli jsme na hudební nástroje. Hehe. Heč, zahrála jsem si rolničky a začátek fear of the dark na elektickou kytaru bez dvou strun :D A na flétnu jsem hrála za klavírního doprovodu Amaranth. RiTchie k tomu ťukal do bubínku. Prostě fááááájn hudební koutek!!!

Závidíte nám tu akci?
Radila bych vám to.
Jsme prostě cvoci.
Co chcete.
Tak čau.
Vaše
Ká.

Trošec delší článek, ale věřte mi, že umím i delší. Jestli chcete, můžu vám to někdy předvést, ale fakt bych vám nedoporučovala to po mne chtít. Stejnak byste si to nepřečetli-ikdyž ve vašem zájmu byste to číst měli, abyste zkontrolovali, jestli se tam něco neopakuje nebo tam není výplňový text atd. Haha. Tak já končím. Teď už doopravdy.

Jo a RiTchie je šŤastný, jelikož včera uviděl havrany.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama