Komentáře typu : Hlásneš? a Navštiv prosím můj blog si pište jinam. Taky se neúčastníme ŽÁDNÝCH soutěží. Ještě pro ty tupější. Žádné reklamy! A pro jistotu ještě jednou. NECHCEME TU REKLAMY!

Mrs.Gis houslistkou!!!

1. května 2011 v 9:39 | Kája |  Nestalo se
Bylo nebylo, ale spíš nebylo, než bylo, jednoho krásného dne, po úžasných hodinách strávených ve škole, hlavně té matematické, jsme nejeli vlakem směrem Čeladná. Vůbec se nám nechtělo domů, protože škola nás tak hodně bavila. Skoro jsme brečeli, když jsme se dozvěděli, že už opravdu musíme domů, a že už opravdu nebudeme mít hodinu s našim panem třídním, ani matematiku, ani fyziku, ani ivetečka. Bylo nám to hrozně líto, ale když jsme domů museli, tak jsme prostě jeli.


Mrs.Gis něco nepotřebovala v Ostravě, proto tam jela. Vlak do Ostravy nejede přes Frenštát. Jede přes Frýdek a tak jsme teda jeli všichni spolu. Teda všichni ne, jenom tři čtvrtiny cvoků, protože Traktůůrek je na opačném konci republiky a od rána do večera se tam opíjí.


Cesta domů nebyla normální. Když jedou cvoci, tak to není normální. Já jsem měla ve škole housle, protože jsem pak měla orchestr. Když je Mrs.Gis uviděla, zeptala se mě, jestli si je může půjčit. Já jsem ji to nedovolila, protože jsem se bála, že by ji to nešlo. Ale ona si je stejně vzala. A víte, co se nestalo potom? Mrs.Gis ty housle vzala a hrála a hrála, lépe než já! Lidi okolo postupně zmlkli a zaposlouchali se do toho krásného zvuku. Potom se k nám začali hrnout lidi s jiných vagónů a poslouchali. Když Mrs.Gis dohrála, všichni ji zatleskali a pak ji ještě dali hromadu peněz, protože něco tak hezkého prý člověk hned neslyší. Mrs.Gis si takhle vydělala skoro milion korun. Víte, k čemu ty peníze budou sloužit? No v létě nepojedeme s Cvokama na dovolenou!!!

Kája

Upozornění: Nezapomeňte, že se pohybujeme v rubrice nestalo se, takže ne všechno v tomto článku musí být pravda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama