Komentáře typu : Hlásneš? a Navštiv prosím můj blog si pište jinam. Taky se neúčastníme ŽÁDNÝCH soutěží. Ještě pro ty tupější. Žádné reklamy! A pro jistotu ještě jednou. NECHCEME TU REKLAMY!

Schody 52: 7

13. února 2011 v 10:39 | Traktůůrek |  Schody 52
Byla jsem umluvena, abych nafotila na dovolené nějaké ty schody, takže pro tuto chvíli přerušuji své rozhodnutí sem nepsat a vkládám vám sem příspěvek do projektu. Tak nakoukněte.


Jak už jsem výše zmínila, převážnou část jarních prázdnin jsem byla na dovči. Konkrétně na lyžovací dovče. Bylo to naprosto skvělé. Muhehhe. Chci zpátky. Nelíbí se mi doma. NEchci být ve městě. Chci na hory. Chci sníh, teploty pod bodem mrazu a pořádnou lyžovačku. A navrch všeho mě ihned po příjezdu domů začalo bolet v krku. Jak skvělé.

Ať jsou tedy dnešní schody vzpomínkou na dny, kdy byl váš Traktůůrek nejspokojenější bytost pod sluncem.

7
 Jak jste si možná povšimli, tentokrát je fotka zcela neupravená. Jde o schody ke vstupu do rozhledny Súkenická. Je z ní krásný pohled a jsou vidět i Tatry. Jak skvělé. A jen tak pro informaci. Ve stejně pojmenovaném hotelu jsme bydlili. :)

Tak jo. Další schody za námi a já odcházím. Pomaloučku opět dočasně uzavírám své zdejší působení.  Ale než opravdu zavřu, chci se na něco zeptat. Chcete mě tu, nebo ne? :) Hlasujte v anketě.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama