Komentáře typu : Hlásneš? a Navštiv prosím můj blog si pište jinam. Taky se neúčastníme ŽÁDNÝCH soutěží. Ještě pro ty tupější. Žádné reklamy! A pro jistotu ještě jednou. NECHCEME TU REKLAMY!

Kdepak máme tu třídnici?

3. února 2011 v 16:59 | Kája |  Stalo se
Dneska jsme měly šílený a vychlamaný začátek dějepisu. Kdo my? Já, tedy Kája a Mrs.Gis. Proč tak šílený a vychlamaný? Hledaly jsm třídní knihu. A musely jsme kvůli tomu lítat snad po celé škole.


Bylo před dějepisem a já si všimla, že na stole neleží třídnice. Šla jsem se po ní podívat. Předtím jsme byli v učebně AJ a já si myslela, že třídnice zůstala tam. Jenže do učeben ivt se nesmí, ono se tam zamyká a kdo tam chce jít, musí mít klíč, kterých je na škole málo. Tak jsem nejdřív sháněla profesorku, která nás měla, abych se ji zeptala, jestli tu knihu náhodou, náhodou nemá ona. Pak bych zahájila shánění klíčku.

Ona profesorka nebyla ve svém kabinetu. Smůla. Takže TK jsem nenašla. Pak jsem potkala Mrs.Gis a řekla ji to. Ona řekla, že se po ní podíváme spolu. Už zvonilo, ale řekly jsme si, že třídnice je důležitější než dějepis. Muhehe. Sháněly jsme zase tu profesorku. Po delší době jsme na ni narazily. A ta se nás hezky ujala. TK teda neměla, ale šla se poptat na ředitelství, kde by mohl být klíč. My mezitím koukaly na fotky našich pofesorů. U ředitelství tam visí. Dokonce to tam všem profesorům sluší. Mají pěkné fotky, asi pěkně staré. Muhehe.

Pak jsme s tou profesorkou šli za jednim ivetečkařem. Aby nám dál klíč od té učebny. Tam jsme se dozvěděly, že on klíček půjčil nějaké holce, která teď má výtvarku. Tak jsme šly pro změnu tam. Vzaly jsme si klíč, šly říct tomu profesorovi, že ho máme a ptaly jsme se, jestli se můžeme podívatdo třídy ivt. Třidnice tam nebyla.

Vrátily jsme klíč a pak jsme šly do třídy. A hádejte, co profesorka dělala? Zapisovala do TŘÍDNICE.

MUHEHE :D

Kája
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Skříteček2 Skříteček2 | Web | 4. února 2011 v 8:44 | Reagovat

Muhehe, hledání třídnice moc dobře znám =D

2 Kája Kája | Web | 7. února 2011 v 10:35 | Reagovat

[1]: Týýjo někdo přišel na cvoky a napsal jim do komentu jejich  hlášku! Hemuhe.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama