Komentáře typu : Hlásneš? a Navštiv prosím můj blog si pište jinam. Taky se neúčastníme ŽÁDNÝCH soutěží. Ještě pro ty tupější. Žádné reklamy! A pro jistotu ještě jednou. NECHCEME TU REKLAMY!

Cvoci stárnou

17. února 2011 v 14:10 | Kája |  Články o ničem
Cvoci nám stárnou, lidi. Za nějakou dobu všem bude patnáct. Ty změny na patnáctky jsem zahájila včera já. Heč. Až na to, že já s tím spokojená nejsem.


Věk přibývá, což není dobré. Já ani nevím, co se mi tak na patnáctce nelíbí. A bude hůř. Třeba šesnáct a sedmnáct...a třicet...zajímalo by mě, jestli i v těch třiceti budu (budeme) tak cvoklá (cvoklí). Třeba věk zklidní. Což je smutné, protože je zábava být cvok. Zas, když si nás představím za nějakých dvacet pět let, lidi ve středním věku, jak s rychlými špunty boříme altánek, nebo něco podobného, tak mi to prostě nejde dohromady. Teď si lidi řeknou, že jsme ještě mladí, ale v budoucnu by mohli sahat po mobilech a telefonovat do blázince.
Napadá mě hromadá článků, takže se obsah blogu zase trošec spestří, nebudou to jen články o ničem (plus schody, samozřejmě). Taky se očekává, že se ozve Ritchie (ozvi se!). A ty další dvě by se tež mohly ozvat, obzvlášť Mrs.Gis. No nic no. Muhehe.
Fajn, teď mi vypadlo, co jsem chtěla naspat. Asi něco pěkného, že jo. Em... sakra já už to fakt nevím. Jo už jsem si vzpomněla. Čeká nás šílený a vychlamaný sraz cvoků, pravděpodobně v čajce, em tedy v naši Dobré čajovně. Bude to super husté vtipné a tak dál. No nic, já končím lidi.

Kája
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama