Komentáře typu : Hlásneš? a Navštiv prosím můj blog si pište jinam. Taky se neúčastníme ŽÁDNÝCH soutěží. Ještě pro ty tupější. Žádné reklamy! A pro jistotu ještě jednou. NECHCEME TU REKLAMY!

Žabismus

17. ledna 2011 v 18:20 | Kája |  Posedlosti
Žabismus je velmi zajímavá a rozumná víra.
Ze cvoků ji vyznávám hlavně já. Ve stejné míře jako já ji vyznává Kamča, ale ta k nám nepatří, přestože to je veliká a šílená cvokyně.


V čem žabismus spočívá? Chrání vás jedna velká žába sídlici na nebi. Ta ovšem chrání jen žabí věci a žabí stvoření. Co je žabí, to je dobré a v největší kvalitě.

Říká se, že původně existovala jenom žába. Vytvořila svět, aby měla kde bydlet. Pak dostala hlad, tak uvařila guláš. Když po obědě dostala chuť na něco sladkého, vytvořila kofilu. Aby měla co poslouchat, vymyslela heavy metal. Ten ji byl k ničemu, když nebyli žádní hudebníci. A tak začali postupně vznikat lidé. Pozor, ti dobří! Ovšem dobrý a hodný člověk spočívá v žabismu trošku o něčem jiném, ale těžko vám vysvětlovat, jak to přesně je. Stejně se nenajde nikdo, kdo by bez žabích kazatelů byl schopen žabismu porozumět a vyznávat ho.

Kdo je hodný, jde k ďáblovi do pekla. Do toho dobrého! Pozor na to. V dobrém a špatném pekle je velký rozdíl. Ovšem jen žabímu stvoření se dobré peklo zdá dobré. Možná že jste taky žabí stvoření. Jenže jak říkám, žabismu se dá jen stěží porozumět, když si o něm jen tak čtete.

Proto končím v tomto článku. Ale možná se ještě něčeho o žabismu dozvíte...kdo ví...

Kája
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kami Kami | 18. ledna 2011 v 16:22 | Reagovat

Žáááááááááááábaaaaaaaaaa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama