Komentáře typu : Hlásneš? a Navštiv prosím můj blog si pište jinam. Taky se neúčastníme ŽÁDNÝCH soutěží. Ještě pro ty tupější. Žádné reklamy! A pro jistotu ještě jednou. NECHCEME TU REKLAMY!

Vychlamaná lavička

8. ledna 2011 v 9:50 | Ká????? jo už jsem si vzpomněla. Kája!!!! |  Zajímavá místa
Vychlamaná lavička je úplně hustá lavička, na které se sedí. Hustá je v tom, co se na ni dělo a v tom, že je naproti drsných dveří, které mají divné sklo a odraz v něm je..em...zdeformovaný.Důvod jména
Sakra, ona snad pojmenovaná není, anebo je to prostě tamta hustá lavička. Vychlamanou jsem ji jmenovala teď, tak snad to Terce nevadí. Ona stejně určitě chápe, o co jde. Jednou jsme byly na takové strašně vychlamané procházce s psama a s Terčiným bratrem. Vážně jsme se hodně nasmály. Na lavičce jsme si odpočinuly, smály se a snažily se vyfotit. Trhling, znáte ne. No prostě lavička si zaslouží pojmenování Vychlamaná, já už na ni dostala několik solidních záchvatů smíchu.

Sídlo
Em, která z tech prolhaných ulic to je? Je to těžké posoudit. Každopádně, Vychlamaná lavička je v Bludišti, ve Frýdku-Místku, před jednim barákem, který má, jak už jsem řekla, deformační dveře. Pak nějakých deset minut od Kauflandu, šest minut ode mne, deset od Terky.... :) Joo a abych pravdu řekla, teˇna zimu si ji někam schovali :( tak doufám, že ji zase na jaře vytáhnou!!!

Tvar
Tož. Já se snažím řídit stejnými hesly jako minule, když jsem psala o Vražedňáku... Ale nevím, proč zrovna tady psát tvar, prostě je to taka normální lavička. Znáte ne? :D

Barva
Prostě lavičková. Hnědá. Občas našedlá prachem. Když zaprší, tak se ta šedost spláchne a dokud lavička neuschne, je tmavě hnědá, pak kapku ze světlá...napráší se a tak pořád dokola. A občas je na ni i taková bílá kaňka-to když si na ni uleví nějaký pták.

Zážitky na lavičce
Sakura, to jsem už popisovala no ni? Tak proč to psát znovu. A znovu. Ne, to mě nebaví. Tohle vypisovat nebudu. Jdem k dalšímu bodu!

Fotka
Jojo :) Naše historické foto :))

:))


Kééérolááájn
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Když se řekne rychlé špunty a altánek..co si pedstavíte?

NÁS!
Nějakou pařbu...
Dětičky co slaví něčí narozeniny

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama