Komentáře typu : Hlásneš? a Navštiv prosím můj blog si pište jinam. Taky se neúčastníme ŽÁDNÝCH soutěží. Ještě pro ty tupější. Žádné reklamy! A pro jistotu ještě jednou. NECHCEME TU REKLAMY!

Nejúžasnější místo: Altánek!

15. ledna 2011 v 11:49 | Kája |  Zajímavá místa
Dnes napíšu o tom nejdůlěžitějším a nejúžasnějším a já nevím jakém ještě místě na světě! To místo se jmenuje altánek. Zde se člověk opravdu hodně vycvokatí. Šílení a vychlamaní cvoci samozřejmě nejvíc.


Důvod jména
Proč se jmenuje altánek? Proč? Že by proto, že to je altánek? No vážně. Takový pěkný. A jou tam dobré zídky, na kterých se dá sedět. A kolem se válí špunty od našich piíček. (Nez alkoholu, podotýkám!)

Sídlo
Altánek je v parku. V parku pod frýdeckým zámkem. Asi tak pět minut od Kauflandu. Dalo by se to ujít za kratší dobu, jenže když tam z toho Kauflandu  jdeme, jsme nehorázně rozblbnutí, zpíváme, smějeme se a podobně a to se opravdu jen stěží někam chodí rychle.
Ještě podotknu, že město, ve kterém altánek je, se jmenuje Frýdek-Místek, městská část Frýdek, stát Českí republika, světadíl Evropa a tak dále a tak dál.

Tvar
OMG. Proč já ty články urt dělámpodle toho cáklého protokolu? Proč? Jsem cvok. Jak můžu napsat tvar toho altánku? Ja to taková...em, křivá kopule? Ne, to se fakt udává špatně.

Barva
Dlaždičky dole jsou šedé. Podobně zídky. Sloupy, které drží ty rostliny, které dělají střechu altánku, jsou tmavě hnědé. Ty rosliny jsou myslím spletené vrby, ale nevím no. Jsou taktéž hnědé. Jenže proč tam jsou? Aby pěkně zarostly. Takže v létě je to tam i pěkně zelené. Stejně tak ta tráva kolem.

Zážitky z altánku
Jsou extrémně cvoklé. S Mrs.Gis se zde úžasně zpívá Chtíc aby spal. A vůbec. Je tam dobře, dobře se tam mlše, pijou se tam dobře pitíčka, které podporují naši šílenost, dobře se tam fotí a já nevím co ještě. Ještě jednou upozorním, že pitíčka nejsou s alkoholem! Sice pijeme ze skleněné flašky, ale je to takové to DĚTSKÉ šampaňské, tedy to, které nemá alkohol. Nejraadši máme jablečnou chuť.

Fotka
Celkové foto altánku nemám :(. Ale budu se snažit co nejdřív dodat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jajika Jajika | Web | 15. ledna 2011 v 11:57 | Reagovat

http://latest-sims.blog.cz/1101/sonb-2011-1-kolo hlasni pls za Jajiku

P.S.:nenašla som rubriku reklamy

2 Kája Kája | 15. ledna 2011 v 18:16 | Reagovat

Sem napište komentář

[1]: Toto cvoci rádi nemají :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama