Komentáře typu : Hlásneš? a Navštiv prosím můj blog si pište jinam. Taky se neúčastníme ŽÁDNÝCH soutěží. Ještě pro ty tupější. Žádné reklamy! A pro jistotu ještě jednou. NECHCEME TU REKLAMY!

Mandarinka

6. ledna 2011 v 19:30 | Kája |  Články o ničem
Mandarinka je úžasné ovoce. Napadlo vás někdy přemýšlet o detailech mandarinky? Nepřipadá vám přímo fascinující, jak se to dělí na ty úžasné měsíčky, které se tak pohodlně dávají do pusy a papají? Jak kousnete a ucítíte tu dobrou chuť? Mňam.


Možná zaprotestujete, že pomaranče jsou lepší. Třeba větší a tak. Já vám to vyvrátím! Nic nemá na mandarinky. Ty jsou takové malinké, hned spapané, člověk na ně nepotřebuje v podstatě žádné místo v žaludku, místečko se tam najde vždycky. Dobře se dělí na měsíčky, díky tomu se můžete klidně s někým podělit. A jí se dobře. Ne jako pomeranč, který se dělí tak špatně a člověk se vždycky celý skipe, než ho spořádá. A pomeranče se loupají podstatně hůř než mandarinky.

Prostě, mandarinky forever, opravdu. Mandarinky bych mohla jíst denně, ale bohužel, tak často se u nás nevyskytují. Častěji se u nás vyskytují jabka, což je taky skvělé ovoce, poslední dobou jich žeru nejmíň jedno denně. Vlastně, když mám chuť na něco sladkého, dám si jabko, pokud teda je na skladě, protože se po jabkách netloustne jak po sladkostech a navíc, člověk do sebe dostane i vitamíny!

Takže papejte mandarinky a jablíčka, můžete přidat i banán, to je tež luxusní ovoce. Jo a pak jsou dobré švestky, ty bohužel nejsou dostupné celý rok. A, co si budeme povídat, všechno ovoce je dobré. Ale mandarinky nejlepší!!!

Kája

P.S. Ano, jinak se cítím narosto v pohodě...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Sprechen Sie Deutsch?

Ja, ich spreche
Co?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama