Komentáře typu : Hlásneš? a Navštiv prosím můj blog si pište jinam. Taky se neúčastníme ŽÁDNÝCH soutěží. Ještě pro ty tupější. Žádné reklamy! A pro jistotu ještě jednou. NECHCEME TU REKLAMY!

Vyprávějmánie

10. prosince 2010 v 21:29 | Kája |  Posedlosti
Na úvod bych měla trošku představit Vyprávěj, ať víte, kolem čeho se vlastně naše mánie točí.
Vyprávěj je seriál České televize. A máte to. To vám musí stačit, pokud ne, dohledejte si informace na internetu. Odhduju, že internet ovládat umíte. A jestli ne, tak jakto, že si tento článek čtete?


Kdo nemocí trpí: Kája a Ritchie

Viník nemoci: již zmíněný seriál Vyprávěj

Projev nemoci: Když se dozvíte, že se někdo dívá na Vyprávěj, nemusí to nutně znamenat, že trpí touto nemocí. Nakažení nemocí jsou úplně ujetí z děje, prožívají to, jako by se to dělo v reálném světě kousek od nich, a ne jen v houpé televizi. Po odvýsilání seriálu se musí co nejdříve připojit na internet a do detailů probrat, co se vlastně dělo, když se potom setkají, ještě si o ději i povídají. Pokud zrovna žádné Vyprávěj na obzoru není a vyprávějmaniak dostane záchvat, musí si nějaké to Vyprávěj pustit na dívidíčku nebo na internetu. Když vidět nemůže, šílí.
Nejhorší je, když je nějaká postava v nemocnici a umírá, nebo je zavřena ve vězení či přišla o práci. To potom vyprávějmaniaci pomalu ani nespí.

Léčba nemoci: Neexistuje. Možná, že časem sama vyprchá, až Vyprávěj nějakou delší dobu nebude. Ale opravdu delší dobu. Když nebylo půl roku, z nás nevyprchalo. Nebo alespoň ze mě ne. Já si ho za tu dobu pustila nejmíň milionkrát a se ségrou jsem denně mluvila něco o postavách, z toho, co by udělali kdyby byli ve stejné situaci jako my atd. atd.

MuDr. Karolína Umělcová 
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama