Komentáře typu : Hlásneš? a Navštiv prosím můj blog si pište jinam. Taky se neúčastníme ŽÁDNÝCH soutěží. Ještě pro ty tupější. Žádné reklamy! A pro jistotu ještě jednou. NECHCEME TU REKLAMY!

Vražedný schodek

18. listopadu 2010 v 18:00 | Kája |  Zajímavá místa
V minulém článku jsem se zmínila o ,,nějakém" Vražedném schodku a slibovala jsem, že o něm někdy napíšu víc. Tak tedy píšu, co nejvíce informací, ať víte, co to ten Vražedný schodek je.


Důvod jména
Jednou jsem se na něm málem zabila. Nebylo to sice se cvoky, ale jméno si přesto zaslouží. Šla jsem takhle jednou na procházku se psem a na onom slavném schodku jsem se zastavila a začala přemýšlet, kudy půjdu, jesli doleva nabo doprava. Pak jsem se rozhodla, ale úplně jsem zapomněla na to, že tam ten schodek je. A název byl tady!

Sídlo
Schodek sídlí před mistrovým domem, šest metrů po chodníku od jeho dveří, metr od trávníku přímo u toho domu, asi dvě minuty chůze od slavné lavičky (časem se o ni dozvíte víc!), pět minut chůze ode mne,  patnáct minut chůze od Terky, a jdeset  minut chůze od slavného obchodu, který se jmenuje Kaufland (více o něm? ZDE).

Tvar
Jako všechny schodky kolem, i ten Vražedný je takový placatý, hodně placatý, řekněme kvádr, nemá ale úplně ostré hrany. On se ten tvar těžko popisuje, mrkněte raději na fotku.

Barva
Em...myslím že podle těchto kriterií bych měla přestat popisovat. Barva je to taková chodníková...pokud nemáte před domem chodník z mramoru či zlata, mrkněte z okna a zjistíte barvu schodku. Jestli máte to štěstí a máte tam zlaté chodníky, prostudujte na fotce krom tvaru také barvu, berte to ale s nadsázkou, ono je venku tak trochu mokro, což barvu na fotografii ovlivňuje. Když je sucho, tak je světlejší, bohužel já to fotila za deštivého počasí.

Zážitky na schodku
Jich je víc. Ten hlavní je ovšem z...28.8.2010. Mám paměť na data jako slon, vím. Ten den jsme šly s Terkou ven. V Kauflandu jsme si koupily naše oblíbené špunty...Láhev jsme pak hodili do úžasné zelené popelnice na sklo, která stojí kousíček od Vražedného schodku a taky by nebylo špatné o ni napsat článek. Napíšeme totiž článek o všem, ať je tohle velmi zajímavý blog! (muhehe). No a pak jsme si sedly, tehdy na nějaký schodek. A byla na něm sranda k popukání. No pak to byl ,,ten schodek! a když jsem se na něm málem zabila, stal se z něj schodek Vražedný....

Fotka
vražedný schodek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama