Komentáře typu : Hlásneš? a Navštiv prosím můj blog si pište jinam. Taky se neúčastníme ŽÁDNÝCH soutěží. Ještě pro ty tupější. Žádné reklamy! A pro jistotu ještě jednou. NECHCEME TU REKLAMY!

Richardovina

1. listopadu 2010 v 17:48 | Kája |  Posedlosti
Richardovina je těžká nemoc, kterou jsme postiženi všichni tři, plus lii z našeho okolí. Nejvíce je z nás nakažen Ritchie, který je vlatně původce této hrozné choroby. Proč ji tedy vysvětluju já? Protože já jsem ji rozluštila.


Výzumy dosud nevysvětlily, jak takový richardovina vznikla u Ritchieho, tedy původce. Domnívám se však, že se to stalo reakcí všech jeho chorob dohromady, to jest cvoklina, havranofolie, pubertolóza, metalománie a kdo ví co všechno. Důkladné vyšetření dosud nebylo provedeno a vlastně je i téměř nemožné zjistit všechny choroby, kterou je daná osoba nakažena.

Dejme tedy tomu, že Ritchie má tak zajímavou konbinaci chorob, že všemi reakcemi a mícháním vznikla Richardovina. Nemoc, která u nikoho jiného nevzninke, protože nikdo jiný nemá jeho choroby, a když už, tak ve špatném poměru. Populaci to ale od ní nezachránilo.

Přenos nemoci: Nemoc se přenáší dotykem. Nemusí to být nějaký extra dotyk, stačí, když si dvě osoby něco půjčujou a jejich ruce se, byť třeba jen na vteřinu, dotknou. Takhle se Richardovina dostala do světa. Ani nevíte, kolika lidí se za celý den dotknete. A takhle se dotýkal (a dosud dotýká) sám původce nemoci. Ti, co to od něj chytili dále nakazovali další a další osoby, které samozřejmě nemoc podávaly dál. Takhle Richardovinu dostal celý svět, ale nebojte, síla choroby je totiž odstupňována. Takový sám mistr má nemoc celkem silnou. I jeho přenos je silný, ale nakažení už mají nemoc i přenos slabší, nakažení od těch nakažených ještě slabší a tak dále a tak dále.


Průběh nemoci: Po nakažení nastává inkubační doba, která trvá dva až tři měsíce, podle imunity napadeného. Když nemoc propukne, pacient celkem nevědomky vkládá ve všech možných chatech, fórech, icq a pod. co nejnemožnější smajlíky. Smajlíci se vyskytují častěji, než obyčejný text.

Léčba: Účinná léčba ještě nebyla objevena. Je však prokázáno, že nemoc sama po určité době vyprchá. Problém nastává, pokud žijete v blízkosti Richarda, protože od každého dalšího doteku se vám připočítavají další dva tři měsíce inkubační doby a po té další nemoc. V tomto případě je celkem nemožné se nemoci zbavit.
Pokud však osoba přechází do období nervozního zhroucení, příznaky se mírní, nebo dokonce vymizí. Zkrátka a dobře je to velmi složitá choroba.


Pokud osoba trpí Tomášovinou nebo Pubertolózou, bývá složitější se nemoci zbavit a projevy bývají silnější...
Určitě se budu snažit objevit účinný lék, což nebude jednoduché.

MuDr. Karolína Umělcová
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 traktuurek traktuurek | Web | 3. listopadu 2010 v 11:31 | Reagovat

Kájinko napsalas to pěkně a výstižně :D Jenom si to po sobě prosím přečti a oprav ty chyby jestli můžeš :D

2 Kája Kája | Web | 3. listopadu 2010 v 17:31 | Reagovat

[1]: SE mi nechce. To urob ty, ty máš tolik času ty bulačko!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama