Komentáře typu : Hlásneš? a Navštiv prosím můj blog si pište jinam. Taky se neúčastníme ŽÁDNÝCH soutěží. Ještě pro ty tupější. Žádné reklamy! A pro jistotu ještě jednou. NECHCEME TU REKLAMY!

Odříznuta od společnosti

14. listopadu 2010 v 9:49 | Kája |  Články o ničem
Ahoj/zdarec/čavec cvoci i necvoci. Jsem ráda, že Terka založila tuhle rubriku, mám aspoň kam psát, až se budu nudit. A jakože teď se nudím pořád. Mám angínu a musím být týden a půl doma. A teprv mám za sebou pouhé tři dny a deset hodin. Blempt. (blempt=zvláštní citoslovce vytvořené ústy moji ségry v jejich pěti letech. Synonynum pro toto slovo najít nemůžu, tak snad jste podle souvislostí pochopili výzanam slova)


Pořád cosi čtu (protože to já ráda), kreslím (protože to já taky ráda), píšu (rovněž ráda), vařím (abych neumřela hlady a taky celkem ráda), pouštím si hudbu (protože to ticho je k nevydržení), otravuju psa (protože s někým potřebuju navázat kontakt a pes je lepší než imaginární Rosťa nebo Láďa), uklízím (nerada, ale miluju pořádek), koukám na Vyprávěj (nejlepší seriál, asi budem muset s mistrem něco spackat do rubriky Posedlosti), a já vlastně ani nevím co všechno dšlám, od všeho trochu, ve výsledku se ale opět a zase nudím.


Em, prostě mi chybí cvoci no. Ale to na tomhle bloguzní asi trošku podlezácky, ne? Mimochodem mě překvapuje, že ten blog celkem žije. Říkám celkem, ale nejmíň článek týdně a to celkem stačí, já čekala, že už druhý týden blogu se tu nic neobjeví, takže před cvokam smekám. xD xD Domakáme to do autoráku ne? Muhehe. Tak pište články. Hemumu.

Muhehe, hemumu, hemuhe, hehemu, muhemu a tak dále, jestli jde ještě nějaká konbinace namíchat. Můžu se o to pokusit. Po třech minutách: Ne, nejde. Sprosté. Ale je to na to moc krátké slovo. Musíme vymyslet něco delšího, co půjde víc kroutit. Hemuhemuhemuhe? Muhehe. Mi už z té samoty šibe.

Já vím že to je článek o ničem, ale tež je v rubrice, která se tak jmenuje. Tak co s tím narobíme?

Kája
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama