Komentáře typu : Hlásneš? a Navštiv prosím můj blog si pište jinam. Taky se neúčastníme ŽÁDNÝCH soutěží. Ještě pro ty tupější. Žádné reklamy! A pro jistotu ještě jednou. NECHCEME TU REKLAMY!

O Terce

17. listopadu 2010 v 11:39 | Kája |  Články o ničem
Dávám to do ,,články o ničem", ale tohle není článek o ničem, tohle je článek o Terce. Jenže kam jinam ho zařadit? Muhehe.


Terka. Dobrá kámoška, věčně vychlamaná a věčně blbnoucí. Nehrozí, že by se s ní člověk nezasmál. Víme o tom své. Máme dost zkušeností z Kauflandu, kde ji omámí plyšový slon, který mluví, takže deset minut ztvrdneme u hraček. Ji vlastně omámí téměř všechno, obzvlásť, pokud se to týká slonů, Ijáčka nebo traktorů. To totiž souvisí s jejími nemocemi. Jednu už tady popsala, Traktormánii, ty ostatní ještě nějak nedoplnila, tak doufám, že to napraví, ať v tom máte jasno.

Víme taky své hlavně ze zkušenosti z parku. To ona vymýšlí ty největší capiny. Ona hraje na falšku od špuntů, ona překakuje z trávy na zídku altánku, ona se tomu strašně směje. Ona vodí ven na procházky ty nejpodivnější psí stvoření, jezevčíka a jorkšíra. Ona mě tak rozesmála na onom ,,Vražedném schodku" (heh, už mám námět pro další článek!). To Tereza vymýšlí na aquaparku ty nejšílenější způsoby jízdy na tobogánu a ona je schopna přeplavat pod vodou skoro celý bazén. Ona skáče u Hynka na zídku a snaží se vytvořit snad šlápoty na stropě, či co. Prostě Tereza je ta hustá kterou bych neměnila. Za nic.

Známe se už od školky. To je doba! Známe se jedenáct let! Kamarádily jsme se hlavně poslední rok. To jsme potom spolu spaly na manželské posteli, když jsme se školkou jeli na týden na takovou školku v přírodě. Nad postel jsme si dávaly Terčiny pohledy a papírky od čokoládek....Měly jsme to hezké :D. Pak přišla škola a my se sedm let skoro neviděly, pominu-li, že jsme spolu chodily skoro každý rok do nauky. Ale skoro jsme se tam spolu nebavily. Jo a v pátém ročníku mi Terka půjčovala propisku, já často zapomínala.

No a pak jsem přišla do nové třídy na gymplu...měli jsme tam cedulky se jmény, kam jsme si měli sednout. Tak tak koukám, kde je moje cedulka...a zahledla jsem tam cedulku Tereza (příjmení). Podívala jsem se ood té cedulky nahoru a vážně jsem uviděla Terku! Sláva sláva, teď jsou z nás zas kámošky, i po té době...

Ale divíte se? Terka je fakt skvělá. A praštěná. Když se napije big shocku nebo top topicu, je ještě šílenější a pak vznikají šílené básničky a jiné pitomosti. Jednou se takhle opila i s mistrem a to potom nebylo dobré. Musela jsem jim vozit dítě!!!
Na Terezu má tak trochu vliv všechno, co vypije, ty dvě uvedené ale asi nejvíc. Jo a taky kvalitní čaje z naši Dobré čajovny. S ní do čajky a bez smíchu? NELZE.

Kája

P.S. Mistře, napiš něco!
P.P.S. Terko, ty taky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama