Komentáře typu : Hlásneš? a Navštiv prosím můj blog si pište jinam. Taky se neúčastníme ŽÁDNÝCH soutěží. Ještě pro ty tupější. Žádné reklamy! A pro jistotu ještě jednou. NECHCEME TU REKLAMY!

O Káji

23. listopadu 2010 v 19:09 | Terka |  Články o ničem
Tak kája tu psala článek o mě, tak myslím že by bylo správné tu napsat taky jeden o ní.


Kája je takový zvláštní člověk. Myslím v dobrém slova smyslu. Řekla bych, že obzvlášť zvláštní je na ní to, jak reaguje na některé situace. Někdy mi některé ty reakce přijdou tak trošku absurdní, ale to nevadí, protože bez nich by to nebyla Kája.

Jak už zmínila Kaja v článku o mě, známe se od školky. Už tenkrát jsme byly nejlepší kámošky a já jsem velice ráda, že se nám povedlo toto spojení zase navázat i po tak dlouhé době, i když nám to docela trvalo. (myslím že to bylo něco kolem půl roku od té, co jsme spolu začaly chodit do třídy.) Inu, jak se říká : Stará láska nerezaví. :)

Jen tak na okraj bych tu chtěla říct, že si vážně nepamatuji, že bych jí v nauce kdy půjčovala propisku. Ale musím uznat že pravdu tu má nejspíš Kája, protože kdybychom měly soutěžit v kvalitě dlouhodobé paměti, projela bych to na plné čáře. :D

Zvláštní je, že spolu máme jen pramálo společného. A přesto se máme mezigalaktiky a hustodémonsky krutopřísně rády. Tak například já jsem blázen do Potterovské ságy a všeho kolem toho a ona HáPéčko nesnáší. Nebo se dost odlišujeme v jídle. Nikdy jsem nepotkala nikoho, kdo nemá rád kofolu. Kromě káji.

Ovšem z té trochy našich společných vlastností by taky nebylo špatné tu něco uvést. Tak třeba obě dvě máme rády hudbu a obě dvě hrajeme na nějaký nástroj. (Já na klavír, Kája na housle. Obě dvě tuším devátým rokem, takže 1. ročník drůhého stupně.) Nebo taky milujeme psy. Kynologie nás obě dost baví a obě ( i když já teprve krátce) máme stejný oblíbený časopis. Že neuhádnete jaký?

Naše dosavadní společné akce a výmysly už tu Kája zmiňovala, tak je tu nebudu vypisovat, abychom se neopakovali. Ale chtěla bych zmínit mega akci, která je v plánu na přížtí středu. Jedeme totiž ještě s další kámoškou na školní výlet podívat se na předvánoční Vídeň. To bude tak strašně krásné. A celý den budeme jen a jen spolu.. :D

Mám Káju moc ráda :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kája Kája | Web | 23. listopadu 2010 v 20:16 | Reagovat

OCH! Jestli je to pravda tak je to husté.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama