Komentáře typu : Hlásneš? a Navštiv prosím můj blog si pište jinam. Taky se neúčastníme ŽÁDNÝCH soutěží. Ještě pro ty tupější. Žádné reklamy! A pro jistotu ještě jednou. NECHCEME TU REKLAMY!

Něco pěkného napiš--->offline

27. listopadu 2010 v 12:00 | Kájinka |  Články o ničem
Dostala jsem od Terky úkol. Napsat něco pěkného na cvoky. Vůbec mě totiž nenapadalo, co napsat na osobní blog, tak že mám aspoň něco naťukat na cvoky. Zeptala jsem se co, ona žě něco hezkého, pak že už asi půjde a než jsem se stačila zeptat co pěkného, byla v čudu. Tak se teď pokouším napsat něco hezkého, ale vůbec nevím co.


Něco hezkého...to může být spousta věcí. Například to počasí, které se odehrává za našimi okny. Trošku posněžuje, na zemi už je toho spousta sněhu..no dobře spousta, nepředstavujte si žádné závěje, ale podle mě to je dost, když tam včera ještě nebylo nic. Ne? Tráva kouká, ale tak... První sníh jsme teda viděli už ve středu, ale ve Frýdlantě. Tam úplně chumelilo...Fakt, takové obří vločky padaly. Musely jsme si jít s Anežkou před školu zazpívat Chtíc aby spal. Jen tak, v papučích a mikinách, po provokaci mistra jenom v tričku. Nádhera, to vám povím :D
Ve Frýdku je sníh tuto sezonu poprvé. Musím mu držet palce, aby se dlouho držel :)).

Hezké je taky...no, vím plno hezkých věcí, ale pomlčíme. Řekněme že hezký je třeba můj pes. A spousta dalších psů. Nejradši mám...samozřejmě svého Fíčka. A pak se mi líbí ovčíci a severáci. Jednou bych chtěla mít border kolii, nebo aspoň sheltii. A spoustu dalších ovčáků k tomu! A barák se zahradou, samozřejmě, ať mají psi hezké podmínky.

Hezký je taky papoušek žako, který má za úkol lákat zákazníky do našeho zveráku. Myslím, že jsem se opět zamilovala do papoušků. Třeba i z korely jsem byla totálně unesena. Jednou si nějakého papouška pořídím. No dobře, tak ne. Svobodná učitelka nesežene peníze na barák, psy a papouška! (a na sebe!) Takže moje plány asi zůstanou neuskutečněné.

Pak je hezké...papat kofilu. Před hodinou jsem jednu spořádala. Dobrotka :). Mám ráda všechno, o chutná kávově, samozřejmě že i kávu, ale musím ji poměrně hodně sladit. Ale ne zas moc...tak..aby to prostě bylo dobré, no.

Hezký je můj mobil. Přišla jsem na to dneska ráno, když jsem psala zprávu Terce a pak jsem na něj zůstala koukat. Ha! Asi si ten můj vysněný dotykač nekoupím. Nějak se mi líbí ten mobil, co mám. Vážně. Asi na něm zůstanu až..do neví kdy. Dokud nepřestane fugovat, nebo tak něco.

Hezké...to je honě věcí. Snad krom mne. Takže o sobě psát nebudu, abych tento článek o hezkých věcech nezhnusila. Mějte se pěkně, cvoci, vy pište články (hlavne mistr)  a užívejte si sněhu. Papa.
Ká-á-á-á-ja
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KIRAweri KIRAweri | E-mail | Web | 13. července 2018 v 11:34 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Such picture leads to worsening feeding and the breath baby, created hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that water does not stay tissues. If expectant mother is resting, then under the feet preferably put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Prohibited long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/why-do-you-have-swollen-feet-after-pregnancy>swollen feet after pregnancy</a>

2 Kulkila Kulkila | E-mail | Web | 1. srpna 2018 v 1:13 | Reagovat

Lump armpit brings discomfort, pulls. to Postpone visit doctor cannot be. Formation under the muscle cavity may turn out to be dangerous disease. But most often it is result frequent use antiperspirants with aluminum, non-compliance rules personal hygiene, increased sweating. Inflammation triggers a close clothing, contaminated razor, the infection.
<a href=http://armpit.info/how-much-should-you-worry-about-painful-lump-under-armpit>small painful lump under armpit</a>  
Compaction under the arm, inflammation, lump getting hot? This is the boil that should should, then drink antibiotics. First treat ointments, antibacterial drugs. If the ailment is started, need surgical procedure.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama