Komentáře typu : Hlásneš? a Navštiv prosím můj blog si pište jinam. Taky se neúčastníme ŽÁDNÝCH soutěží. Ještě pro ty tupější. Žádné reklamy! A pro jistotu ještě jednou. NECHCEME TU REKLAMY!

Kofiložroutství

5. listopadu 2010 v 22:39 | Kája |  Posedlosti
Kofiložroutství se nekoná u všech cvoků, například Terka kofilu dokonce nenávidí. Jenže pak jsem tu já, extrémní kofiložroutka.


Tohle nebude článek jako článek k ostatním posedlostem. Proč tež, že. Kofilka, to je skvělá věc, která si zaslouží speciálnější článek. Doufám, že se nenajde osoba, která kofilku nezná. Kdyby si tohle přece jenom četl nějaký mimozeměťan (mimožešťan, jak jsem kdysi říkala), tak pro jistotu napíšu, co to kofila je. Je to taková dobrá...ehm, tyčinka? Je to vlastněmléčná čokoláda a uvnitř je taková úžasná kávová náplň. A je to strašně dobré. Výtku mám, možná trošku tučné a sladké, ale jinak eňoňuňo.

Právě proto, že je tak dobrá, se od ní nikdy nemůžu odtrhnout a dokud nezmizí, prostě jím. Na kofilce jsem už téměř závislá, ikdyž, ikdyž je jiné sladké, s radostí si dám. Na kofilu však nic nemá.

Jednou jsem si chtěla založit sbírku kofil. Aktuální počet? Čtyři kofily. Už jsem byla na čísle osm, ale snědla jsem to. Kdybych si od té doby, co kofily sbírám, všechny co mi někdo dal nechávala, byla už bych na čísle vyšším než je číslo dvacet. Jenže to prostě nejde. Ritchiemá právdu, kofily jsou k tomu, aby se koupily a snědly.

Kofiložroutství určitě není zdravé. Kazí zuby, člověk může stloustnout, když to moc přežene...ale řewknu vám, že žužlání/polykání/žraní kofily přinší potěšení...a výborně krátí čas. Jednou jsem čekala na vlak a proti nudě jsem si koupila kofilu, kterou jsem žužlala celých deset minut. Dobrý výkon, ne? :) ;)
Kája
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kami Kami | 18. ledna 2011 v 18:03 | Reagovat

Mám strašné příznaky, :D Dala bych si mňamky :)

2 Traktůůrek Traktůůrek | Web | 18. ledna 2011 v 18:05 | Reagovat

[1]:  Mmm Em Emka by sis nedala? To se aspoň dá jíst :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama