Komentáře typu : Hlásneš? a Navštiv prosím můj blog si pište jinam. Taky se neúčastníme ŽÁDNÝCH soutěží. Ještě pro ty tupější. Žádné reklamy! A pro jistotu ještě jednou. NECHCEME TU REKLAMY!

Jak to vypadá, když se cvoci sejdou

29. října 2010 v 11:04 | Kája |  Stalo se
Mnoho lidí asi nemá představu, jak to vypadá, když se cvoci sejdou. Myslím, že málokdo si umí představit něco tak šíleného. Museli byste být alespoň chvíli s náma. Dlouho byste to asi nevydrželi. Jen byste kroutili hlavou, co se to jako děje a pak raději prchali, ze strachu, že byste z toho cvokli.


Když jsme spolu, nechybí smích. Všichni totiž z menší či větší části trpíme Tomášovinou. To je taková choroba.. nemůžu určit, zda je či není nebezpečná. Ona je tak na obě strany. Je nebezpečná, protože když ji dostanete, všemu se smějete, s větší mírou než je normální, na druhou stranu vás tato nemoc léčí a prodlužuje vám život, protože její hlavní příznak, smích, tohle všechno všeobecně dělá. Vzpomeňte si na ,,smích lečí", ,,smích prodlužuje život". My tady asi budeme strašit i za dvě stě let a pořád budeme vitální.

Máme v oblibě chození do obchodů, nejčastěji do Kauflandu. Nepředstavujte si obyčejné nakupování, to ani zdaleka. Ani z blízka. Kupujeme většinou nějakou tu dobrotu a něco k pití. Krom pobraní (a zaplacení, samozřejmě) těch věcí, které chceme, musíme proběhnout celý obchod, prozkoumat, co mají, popřípadě ty jejich věci obdivovat. Kdo by neobdivoval plyšového mluvícího sloníka? Jednou jsme spolu nakupovali i v Tescu, které tolik neznáme, takže to opravdu stálo za to. Největší radost nám udělaly samoobslužné pokladny.

Po obchodech musíme zkonumovat věci, které jsme si koupili. Po slavném Kauflandu většinou útočíme na park, který postavili hned vedle. Mám pocit, že to udělali přímo pro nás. Našim útočištěm v parku je altánek. Pokud si chce jít odpočinout do parku a my jsme spolu, doporučuji vám vybrat si jiný park. V tomhle byste si klidu neužili. Naše výbuchy smíchu, zpívání koled a já nevím co ještě, by vás určitě vyrušovalo.

Myslím, že popsat do detailů, jak to všechno probíhá, by bylo nemožné. Je to takové to ,,kdo nezažil, nepochopí". Pavda je taková, že nechápu ani já. Nechápu, proč včera Terka táhla z kopce takovou velkou větev, vím jen, že jsme se strašně smáli. Nechápu vůbec nic, ale po našich srazech se vždycky ještě pár hodin směju. Mají něco od sebe!

Kája

Pokud cvoci chtějí doplnit, tak prosím. A napište články o parku s Anežkou,o aquparku a o včerejšu. Dík :))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama